Töredelmesen bevallom, Tisztelt Asztaltársak, hogy néhány napja erősen hanyagolom a focit és ezzel együtt a KVSC-t. Beszippantott a kosár EB, nem mindennap láthatja testközelből Pau Gasolt és Hanga Ádámot az ember, ebből a szempontból szerencsés, hogy az év legfontosabb kolozsvári sporteseménye egybeesik a válogatott szünettel.

De szerencsére KEG kartárs még ilyenkor is állandó vendég a Főlegváron, még egy Liga 3-as meccs kedvéért is megmászta nektek. Az újabb medgyesi túrát azonban hanyagoltuk, az első csapat nélkülünk is újra hármat lőtt a Gaznak, viszont most a második sor kapott is kettőt. Horj, Petruş és Pop most az első kerettel tartott, ezért maradtak ki a Vidombáki Jövő legyőzéséből, hiányzott viszont a beválogatott Deac és Manea, valamint Hoban és Chiriţă. A két felállást első látásra csak 4-4-2-ként tudjuk értelmezni, hogy aztán a kezdősorban Moutinho vagy Hamed volt a jobbhátvéd, azt a fene tudja. A meccs amúgy 2×60 perces volt.

Gaz Metan–CFR 2-3

CFR I. félidő: Arlauskis – Moutinho, Vinicius, A. Mureşan, Camora – Hamed, Nistor, Culio, Nouvier – Urko Vera, Baldé.
CFR II. félidő: Duka – Peteleu, Luchin, Horj, Vlad – Păun, L. Rus, Al. Petruş, Ad. Pop – Coman, Omrani.

Gólszerzők: Danci (110.), Bic (115.), illetve Urko Vera (45.), Coman (70.), L. Rus (119.)