Ez volt az a fajta meccs, amelyet utálnak a szurkolók, az edzők viszont nagyra értékelik játékosaik taktikai fegyelmét. Ez volt az a meccs, amelyen mindkét csapat tökéletesen kinyírta a másik támadójátékát. Ez volt az első meccs a rájátszásban, amelyen a CFR védelme nem hibázott, mégis ráfizetett a túlzottan óvatos támadásokkal.

Ez volt az a meccs, amelyet egyik csapat sem akart elveszteni, éppen ezért egyik sem tudta megnyerni. Sem Laci, sem Hagi nem akarta elveszteni a középpálya feletti uralmat – a Viitorul egyenesen szakított az eddigi 4-3-3-as rendszerével, hogy egy zártabb 4-4-2-vel zsúfolja a területet. Így aztán a felezővonal környéki párharcokra korlátozódott a meccs, amelyekből csak nagy ritkán sikerült indítani a támadókat, akiknek viszont állandóan 2-3 védő lógott a nyakukban.

A CFR próbálkozott ugyan nagy néha a széleken is, de hiába jött a második félidőben Bud, ha a csapat nem próbálta kihasználni a Viitorul egyértelműen gyengébb fejjátékát. Csak az utolsó tíz percben kezdett el ívelgetni a csapat, a nagy helyzet azonban végül Deac szólójából lett. Félidőnként egy-egy helyzet azonban kevés, még akkor is, ha a Viitorulnak sem volt több. Ez a 0-0 azonban csak a juhoknak jó, mert a fellegvári meccs résztvevői annyira féltek egymástól, hogy semmi kockázatot nem mertek vállalni. Az érdekes taktikai csatákat pedig sokkal kevesebben szeretik az őszinte, nyíltsisakos focinál. Legalább nekik jó napjuk volt.

Mincă 6 Csak két labda ment a kapujára, de az elsőnél nagyot kellett védjen.
Peteleu 4 Labdákat vesztett a felezővonalnál és pocsékul adott be.
 Larie 6 A sárgája után óvatosan focizott.
Horj 7 Tisztán és hibátlanul játszott, megállította Chitu kiugrásait, lövéseket blokkolt.
Camora 5 Az ellenfél kontrájánál nem illik leállni a támadótérfélen.
Gomelt 6 Főszerepe volt a Viitorul támadásainak megállításában, de kreativitást nem várjunk tőle.
 Sorsa 5 Volt egy jó 15 perce, három veszélyes beadással, egy csukafejese mellé, aztán a nagy semmi.
 A 74. perctől Antal 5. Nem érezte a csapattársakat, azok se őt.
Deac 7 Felszántotta a pályát, de a bevetett labdákból csak egy kapufa nőtt ki.
 Păun 5 A legelején elszórakozta a legnagyobb helyzetet, a többi akciója lövésig sem jutott el.
 Az 56. perctől Bud 5. Megnyerte a felpárbajait, de a kapu előtt nem kapott labdát a társaktól.
 Nouvier 5 Sokat futott, de megint feleslegesen és kizárólag a vonal mellett.
 A 66. perctől L. Rus 6. Lendületet vitt a középpályára, övé volt az utolsó lövés.
Omrani 5 Lövéshez csak a tizenhatoson kívülről jutott, a végére látványosan lelassult.