2labdaNyolc forduló után tíz különböző játékos között oszlik meg a CFR eddigi tíz bajnoki gólja. Ehhez hasonló szórás az előző 11 első ligás szezonban mindössze egyszer fordult elő a csapatnál, háromszor viszont már a második gólt is ugyanaz szerezte, mint az elsőt. Lehet szavazni is az első idei duplázóra, Tisztelt Asztaltársak!

2004/2005. A feljutás után a 4. fordulóig kellett várni az első kétgólos támadóra, Adrian Anca a harmadik héten a Rapidnak is lőtt gólt, majd a gyulafehérvári 4-2-es sikert az ő duplája hozta meg.

2005/2006. Anca és Tilincă is a 4. fordulóban szerezte meg második gólját, a FC Argeş elleni 2-2 alkalmával.

2006/2007. A nyitófordulóban Tilincă már az első 28 percben kettőt vágott Galacon, a csapat 3-1-re nyert.

2007/2008. Trică az első és második fordulóban is szerzett gólt, előbb idegenben az Oţelul (1-0), majd itthon Temesvár (2-2) ellen.

dubarbier12008/2009. Csak a nyolcadik fordulóban és a 12. gólnál lett meg a CFR első kétgólos játékosa, Sebastian Dubarbier (fotó) személyében. Az idei szezonnal ellentétben viszont akkor már két gólnélküli meccse is volt a csapatnak (0-1 a Rapiddal és 0-0 a Poli Iaşi ellen), az első 11 találat között pedig két buzăui öngól is volt. Emellett Otopeni-ben Trică, Deac, Dubarbier és Fabbiani, a Craiova ellen Galiassi, Vasluiban Cadú, Besztercén pedig Didi és Panin szerzett gólt, majd a Farul ellen Yssouf Koné lőtte az elsőt. Ezt követte Dubarbier szezonbeli második gólja, majd a 3-0-ra megnyert meccsen Koné is duplázott.

2009/2010. Öt fordulót kellett várni az első kétgólos játékosokra, a Medgyes elleni 2-0 gólszerzői, Lacina Traoré és Bogdan Mara is lőttek már egyet-egyet az előző játéknapokon.

2010/2011. Emmanuel Koné a 6. fordulóban, a Pandurii elleni meccsen (2-1) lett a szezon első kétgólos CFR-játékosa.

2011/2012. Sougou első két kolozsvári meccsén egyaránt szerzett gólt az Astra és az ASA ellen.

2012/2013. Kapetanosznak is már a második meccsen megvolt a második gól, a Medgyesnek és a Ceahlăulnak is fejelt egy-egyet.

2013/2014. Rednic első három meccsén mindössze kettőt lőtt a csapat, aztán Batin egyedül megverte a Viitorult (2-1).

2014/2015. Tadé már az első forduló első félidejében megindult a gólkirályi cím felé, a Ceahlăulnak vágott kettőt.

A CFR gólszerzői a 2015/2016-os szezonban

Tadé 1, Guima 1, Jakolis 1, Tiago Lopes 1, Petrucci 1, Păun 1 (11-esből), Larie 1 (11-esből), Cristian 1, Şandru 1 (Pandurii, öngól), Beleck 1

Egy Kape vagy Tadé-formátumú kiemelkedő gólvágó hiánya egyelőre nem látszik meg túlságosan a csapat játékán, hiszen az Astra (18) és a Viitorul (17) után a KVSC lőtte a legtöbb gólt a jelenlegi idényben. A nagy szórás eleve kiszámíthatatlanná teszi egy csapat támadójátékát, hiszen a védelmnek nem elég egy-két jól ismert támadóra koncentrálnia, hanem meg kell osztania figyelmét. De ettől még kíváncsian várjuk, mikor lesz már végre valaki többgólos ebben a szezonban.