LPF 2014 - RAPID BUCURESTI - CFR CLUJFélelmetes, hogy milyen robbanásig feszült helyzetet tartott kordában Laci, hiányában viszont a csapat összes frusztrációja kiütközött a Rapid ellen. Ilyen idegesnek és görcsösnek még nem láttuk a fiúkat, a közvetítés közelképei önkontrollra képtelen arcokat hoztak elénk. A 0-0 ilyen körülmények között nem rossz, a győzelem és a vereség egyaránt benne volt a meccsben.

Az első félidőben inkább az utóbbi, mert a mezőnyben kiegyensúlyozott játékban a Rapid pontrúgásai szinte mind lövéssel zárultak, de Márió most is mindegyikre odaért. A középpályán nagyon látszott, hogy Christian és Petrucci eddig csak az Axintele ellen játszott együtt, egyikük sem mert kockáztatni, így a CFR négy embernél többet egyetlen támadáshoz sem vitt előre. Nagy rugdalózás zajlott a pályán, bár az igazán kemény belépők csak a szünet után jöttek ki a két csapat egyaránt túlfeszükt tagjaiból.

A második elején viszont Jazvic nagyon élt a bal szélen, de Tadét kétszer is blokkolták a védők. Dican Feri viszont későn, és szerintem rosszul is cserélt, az egyetlen épkézláb akciót sem vezető Csanturia helyett a legtöbb jó beadást termelő Jazvicot kapta le, így továbbra is teljesen egyoldalas maradt a csapatjáték. Az igazán nagy helyzetek a legvégén jöttek, de Bornescu kitolta Tadé ziccerét és Rada bombáját is.

Felgueiras 7 Az első félidőben rendesen megdolgoztatták, de hibátlanul védett.
Szusics 7 Háromszor is utolsó emberként szerelt vagy blokkolt.
Larie 6 Erőből megoldotta a nehezebb helyzeteket.
Rada 7 Kiváló védőmunka, és egy pazar szabadrúgás a végén, kár, hogy nem ment be.
kicsi_sargalap Camora 6 Nehéz dolga volt Comannal, vagy kétszer le is futották, de ő is nyomás alatt tartotta a Rapid-védelem jobb felét.
kicsi_sargalap kicsi_le Christian 5 Öt kőkemény faultja volt, csoda, hogy egy sárgával megúszta.
kicsi_fel A 79. perctől Muniru. Ott folytatta Rui Miguel faragását, ahol Christian abbahagyta.
Petrucci 6 A szokottnál óvatosabban játszott, csak a hajrában láttuk a szokásos előretöréseit.
kicsi_sargalap kicsi_le Csanturia 4 Egyetlen veszélyes helyzetet sem teremtett.
kicsi_fel A 86. perctől Jakolis. Túl későn jött be.
Ivanovszki 5 Az elején nagyon passzsív volt, a végén nem értette meg magát a többiekkel.
kicsi_le Jazvic 6 A szünet után percekben egymás után teremtett helyzeteket, érthetetlen volt a lecserélése.
kicsi_fel A 61. perctől Doré 5. Féltek tőle, mindig felrúgták, mikor a kapu felé indult.
Tadé 5 Sokat akart, de túl idegesen játszott, a végén kihagyta a legnagyobb helyzetet.