Emelje fel a kezét, akit meglepett a CFR 2-0-ás győzelme a Juventus ellen. Köszi, Bogrács Huba, leteheted. Pet Rescue focija a szokottnál is kiszámíthatóbb volt, ám mivel az ellenfél is a szokottnál gyengébb, a CFR egyhangú darálással is 23-szor lőhetett vagy fejelhetett kapura Ploieşti-en. Az első gólhoz ugyan a szokottnál több idő kellett, de ebben Comănescu rigó is ludas, aki három jogos 11-esből csak egyet mert befújni.

Sok szót nem érdemes is vesztegetni a meccsre, egy jó csapat közepes focival is megverte egy sokkal rosszabbat. Erőnlétben és helyzetkihasználásban jött ki leginkább a különbség, beletelt ugyan 60 percbe a névbitorlók kifárasztása, de 1-0 után már nagyon sima volt a meccs. Ehhez kellett az is, hogy az ál-Juve három óriási helyzetből egyszer sem találja el a kaput. Pet Rescue a hírek szerint nem a sárga lapoktól való félelem, hanem sérülés miatt hagyta ki Arlát, szerencsére a meccs túl tiszta volt ahhoz, hogy bárkinek a játéka veszélybe kerüljön a play-off első meccsén.

Megvan az alapszakasz első helye, ráadásul pontrekorddal. Két pont előnnyel indulnak a fiúk a legnagyobb rivális ellen. Tzukifiú után egy héttel Jánoska is meglőtte első kolozsvári gólját. Brazilos jogo bonitót ugyan egy másodpercig sem láttunk az elmúlt 26 meccsen, egy roppant szervezett, hatékony, az ellenfeleket felőrlő és hibára kényszerítő csapatgépezetet viszont szinte minden meccsen. És igazából csak ennyi kéne a play-offban is, hogy ünnepelhessünk május 12-án.

Vâtcă Egy lövést sem kapott.
Manea 6 Feltűnően sok fejpárbajt nyert meg.
Vinicius 6 Szinte minden szöglet megtalálta a fejét, csak ő nem találta el a kaput.
A. Mureşan 4 Amikor elhagyta a saját zónáját, rögtön nagyokat hibázott.
Camora 7 Túl sokat játszott együtt Nicoarával ahhoz, hogy meglepjék valamivel. Sokat tett a vezető gólért.
Hoban 6 Rengeteg lehetősége volt előretörni, három lövésig is eljutott.
  Omrani 6 A szélen nem nagyon kapott labdákat, de centerben már érezte a kaput.
 A 82. perctől Costache. Centernek állt be, öt perc után szélső lett, még keresik a helyét a csapatban.
Deac 7 Lassan lendült játékba, de a második félidőben nagyon beindult.
Culio 6 Egy régimódi úriember, átengedte a 11-est a fiatalabbnak.
 Mailat 5 A legjobb lehetőségeinél túlpörgött és hibázott.
 A 87. perctől Baldé. Senkinek se volt már kedve focizni, mikor beállt.
 Ţucudean 5 Mindent középre lőtt vagy fejelt.
  A 61. perctől Ioniţă 7. Nagy érezte az összjátékot Deackal, csak a 11-eseket kell még gyakorolja.