Lejátszotta első tavaszi tétmeccsét a harmadosztály a CFR II, nem mentünk ugyan ki a CMC-pályára, de egy részét megnéztem a Jútyubon (kösz a tippet, Ohchie!). A Sănătatea elleni városi rangadó elsősorban Rus kapus hibái miatt lett 2-2, bár a második gólban Kereki is vastagon benne.

Igazán érdekes az volt ebben a meccsben, hogy az ősszel ellentétben sokkal többen lejátszottak az első keretből, Coman és a frissen megszerzett Dodoi mellett Nouvier és Boli is végigjátszotta a 90 percet. Ők ketten hozták össze egy szögletből, Kereki segítségével, a második gólt, az elsőt Petrilă vágta be egy szép kapáslövéssel.

CFR II–Kolozsvári Sănătatea 2-2

Gólszerzők: Petrilă (24.), Boli (79.), illetve Lupu (60., 81.)
CFR II: Ad. Rus – Milandru, Boli, Kereki, Ispas – Şter (Coţi), Al. Petruş – Nouvier, Dodoi, Petrilă (Giurgean) – Coman.

A hét további fontos hírei:
# klub szerint minden jegy elkelt a vasárnap esti meccsre, ez 16 ezer nézőt jelent, mert a kapu mögötti szektorokat most se nyitják meg
# végre talált egy mezszponzort az új vezetés, az NTT Data régóta hirdet már a stadionban, de ez már egy egészen más szintű támogatást jelent.
# Cadút is itt lesz a juhok elleni derbyn.