lpf_sorsolasLeghamarabb csak márciusban lesz Ligakupa-meccs a Fellegváron, a negyeddöntőt ugyanis szintén idegenben játsza majd a Vasutas. Az ellenfél pedig kedvenc bukaresti csapatunk, a Dinamo lesz, amely ellen nem csak a bajnokságban szeretünk játszani.

Az alig egyéves Ligakupából ugyan még nem volt lehetőségünk kiejteni a pincsiket, de a Román Kupában az elmúlt öt évben kétszer is sikerült. 2010 tavaszán az elődöntőben (1-1 idegenben és 2-1 itthon), 2012 Bajnokok Ligájával terhelt őszén pedig a negyeddöntőben búcsúztatta a KVSC a Dinamót, utóbbi meccsen hosszabbítás után lett 2-1, Gabi Mureşan bombázta be a győztes gólt.

A meccs október 14-én lesz, továbbjutás esetén a Concordia Chiajna vagy az ASA jön márciusban az elődöntőben, de az már oda-vissza párharc lesz. Közben az is eldőlt, hogy a Román Kupában kedden 16.30-től játszik Baloteşti-en a CFR.